fbpx

O NAS

To, co robimy…

Robimy ładne rzeczy dla piesełów. Chcemy dawać właścicielom akcesoria, które podkreślą piękno ich pupili. W głowach mamy miliony pomysłów i wzorów, a ręce przekuwają  je na rzeczywiste przedmioty. Tworzymy niepowtarzalne bandanki, smycze i obroże, wszystko w limitowanych ilościach. Psi dizajn na stopro!

…i  sposób, w jaki to robimy …

Nie boimy się eksperymentów, bawimy się rzemiosłem, próbujemy nowych rzeczy. Nie zmienia to faktu, że każdy ruch noża po skórze jest przez nas wykonywany z największą starannością, a każda kropka we wzorze jest przemyślna. Pracujemy w chaosie, ale efekty naszej pracy nie są chaotyczne.

Zależy nam na tym, żeby w psim świecie działo się coraz lepiej, dlatego część naszego dochodu przekazujemy wybranym schroniskom, domom tymczasowym i fundacjom. Dzięki temu Ty, wybierając FURRY TAIL, pomagasz potrzebującym psom.

… coś tam mówi(ą)…

             

 

…o nas

FURRY TAIL to dwie dziewczyny, trzy psy i miłość do prostoty. Lubimy ładne rzeczy i lubimy się nawzajem. To również nasi przyjaciele i wszyscy cudowni ludzie, którzy pomagają nam stawiać pierwsze kroki i bez których FURRY TAIL nigdy by nie powstało. Wierzymy, że dobro wraca i mamy głęboką nadzieję, że dzięki naszym produktom czyjś psi świat choć przez chwilę jest lepszy.

Scroll to top